HİZMETLERİMİZ
Personel Taşımacılığı
Personel Taşımacılığı Kamu ve özel kuruluşlarının, belirleyeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
 
tümü »
 
Öğrenci Taşımacılığı
Öğrenci Taşımacılığı Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda çalışıyoruz.
 
tümü »
 
 
Turizm Taşımacılığı
Turizm Taşımacılığı Şehir içi ve şehirlerarası, uzun süreli ve kısa süreli organizasyonlarınızda her segment geniş araç filomuz ile sizlere hizmet sunmaktayız.
 
tümü »
 
Özel Araç Hizmeti
Özel Araç Hizmeti Sakarya Efe Tur olarak özel araç hizmeti vermekteyiz. Şehrimize gelen tüm müşterilerimizin ulaşımda rahat etmeleri için gerekli olan tüm özel ulaşım olanaklarını sağlamaktayız.
 
tümü »
 
 
VIP Seyahat Hizmeti
VIP Seyahat Hizmeti Karasal olan bütün transferlerinizde sizin için özel olarak hazırlanmış araçlarımız ile hizmet sunmaktayız.
 
tümü »
 
Havaalanı Transferi
Havaalanı Transferi Sakarya Efe Tur olarak havaalanı, iskele, otogar her nerde olursa olsun müşterilerimizi karşılıyor, lüks araçlarla istedikleri noktalara transferlerini gerçekleştiriyoruz...
 
tümü »
 
 
Organizasyon Faaliyetleri
Organizasyon Faaliyetleri Firmamız TV program turlarını düzenlemektedir. Bu turların fiyatları çok uygun olup, gidileceği şehrin tarihi mekanları da gezdirilmektedir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB